fbpx

Doświadczenie

i potencjał lidera.

O Nas

Poznaj EAST

EAST Group Co., Ltd. założona w 1989 roku, jest jednym z wiodących producentów zasilaczy, globalnym dostawcą rozwiązań inteligentnego miasta i inteligentnych systemów energetycznych.

Centralna siedziba spółki o powierzchni 200 000 m2 powierzchni produkcyjnej i badawczo-rozwojowej zlokalizowana jest w Dongguan w Chinach. Grupa East posiada także bazy badawczo-rozwojowe i produkcyjne w Shenzhen, Nanjing, Kunshan i Hefei. Kapitał zakładowy grupy to ponad 2,3 miliarda CNY. 

EAST profesjonalnie zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem trzech strategicznych produktów branżowych – centrum danych IDC (w tym UPS, urządzenie prądu stałego wysokiego napięcia), elektrowni fotowoltaicznych (w tym falowników fotowoltaicznych) i inteligentnej mikrosieci (w tym. transportu kolejowego, nowych pojazdów elektrycznych i stacji ładowania).

Lat doświadczenia

Inżynierów

Patentów

Krajów

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Ponad 30 lat doświadczenia.

EAST to ponad 30 lat doświadczenia rynkowego. Setki patentów i wdożonych rozwiązań. Dziś EAST to ścisła światowa czołówka firm z branży technologii fotowoltaicznych.

Nasza Historia

Innowacyjne rozwiązania

Zespół badawczo-rozwojowy nieustannie pracuje nad dostarczaniem wysokiej jakości produktów i lepszych rozwiązań dla naszych klientów..

  • Nasze badania i rozwój koncentrują się na opracowywaniu innowacyjnych, opłacalnych i niezawodnych produktów spełniających specyficzne wymagania naszych klientów i wymagania rynku
  • Nieustannie opracowujemy i uaktualniamy linii produktów
  • Przekształcamy innowacyjne pomysły w realne rozwiązania o wartości dodanej
  • Opracowujemy rozwiązania świadomie oszczędzające energię i zwiększające odpowiedzialnośc za środowisko